HQ03W5F3301T5E
MFR.Part #
HQ03W5F3301T5E
JLCPCB Part #
C2791920
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS