HQ02WAF2002TCE
MFR.Part #
HQ02WAF2002TCE
JLCPCB Part #
C2791403
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS