PS06W2J0244T5E
MFR.Part #
PS06W2J0244T5E
JLCPCB Part #
C2785824
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS