PS05W3J0680T5E
MFR.Part #
PS05W3J0680T5E
JLCPCB Part #
C2785547
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS