PS05W3J013JT5E
MFR.Part #
PS05W3J013JT5E
JLCPCB Part #
C2785435
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS