PS05W3F1102T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS05W3F1102T5E
JLCPCB Part #
C2785244
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS