PS03W4F5102T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS03W4F5102T5E
JLCPCB Part #
C2785012
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS