NS02WGJ056JTCE
MFR.Part #
NS02WGJ056JTCE
JLCPCB Part #
C2782461
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 50V 62.5mW ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS