NS02WGF8201TCE
MFR.Part #
NS02WGF8201TCE
JLCPCB Part #
C2782314
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2kΩ ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS