NQ07W2J022JT5E
MFR.Part #
NQ07W2J022JT5E
JLCPCB Part #
C2781249
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS