NQ07W2F5600T5E
MFR.Part #
NQ07W2F5600T5E
JLCPCB Part #
C2781148
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 560Ω ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS