NQ07W2F1000T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ07W2F1000T5E
JLCPCB Part #
C2781025
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS