NQ06W4F8202T5E
MFR.Part #
NQ06W4F8202T5E
JLCPCB Part #
C2780879
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS