NQ06W4F3904T5E
MFR.Part #
NQ06W4F3904T5E
JLCPCB Part #
C2780826
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9MΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS