NQ05W8J0913T5E
MFR.Part #
NQ05W8J0913T5E
JLCPCB Part #
C2780717
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 91kΩ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS