NQ05W8J0754T5E
MFR.Part #
NQ05W8J0754T5E
JLCPCB Part #
C2780704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750kΩ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS