NQ05W8J068JT5E
MFR.Part #
NQ05W8J068JT5E
JLCPCB Part #
C2780701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8Ω ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS