NQ05W8J0395T5E
MFR.Part #
NQ05W8J0395T5E
JLCPCB Part #
C2780664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9MΩ ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS