NQ05W8J0134T5E
MFR.Part #
NQ05W8J0134T5E
JLCPCB Part #
C2780607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS