NQ05W8F4993T5E
MFR.Part #
NQ05W8F4993T5E
JLCPCB Part #
C2780528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 499kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS