TC0325B9102T5H
MFR.Part #
TC0325B9102T5H
JLCPCB Part #
C517417
Description
-55℃~+155℃ 167mW 75V 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS