RN732ATTD1782F50
MFR.Part #
RN732ATTD1782F50
JLCPCB Part #
C4004613
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS