HP06W2J0162T5E
MFR.Part #
HP06W2J0162T5E
JLCPCB Part #
C2759081
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS