0402WGJ0820TCE
MFR.Part #
0402WGJ0820TCE
JLCPCB Part #
C25181
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS