NQ05W8F150JT5E
MFR.Part #
NQ05W8F150JT5E
JLCPCB Part #
C2780424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS