NQ03WAJ0474T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0474T5E
JLCPCB Part #
C2780343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS