NQ03WAJ027JT5E
MFR.Part #
NQ03WAJ027JT5E
JLCPCB Part #
C2780315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7Ω 75V ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS