NQ03WAJ0132T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0132T5E
JLCPCB Part #
C2780276
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS