NQ02WGF2801TCE
MFR.Part #
NQ02WGF2801TCE
JLCPCB Part #
C2779807
Description
-55℃~+155℃ 100V 2.8kΩ 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS