HV05W8F1654T5E
MFR.Part #
HV05W8F1654T5E
JLCPCB Part #
C2778944
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS