HV03WAJ0685T5E
MFR.Part #
HV03WAJ0685T5E
JLCPCB Part #
C2778918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS