HV03WAJ0224T5E
MFR.Part #
HV03WAJ0224T5E
JLCPCB Part #
C2778881
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS