HP0707J0913T5E
MFR.Part #
HP0707J0913T5E
JLCPCB Part #
C2775472
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS