HP0707F430JT5E
MFR.Part #
HP0707F430JT5E
JLCPCB Part #
C2775233
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS