HP0707F1000T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP0707F1000T5E
JLCPCB Part #
C2775121
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS