HP06W2J0245T5E
MFR.Part #
HP06W2J0245T5E
JLCPCB Part #
C2775056
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS