HP06W2F4992T5E
MFR.Part #
HP06W2F4992T5E
JLCPCB Part #
C2774957
Description
-55℃~+155℃ 200V 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS