HP06W2F1651T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP06W2F1651T5E
JLCPCB Part #
C2774856
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS