HP05W3J0910T5E
MFR.Part #
HP05W3J0910T5E
JLCPCB Part #
C2774788
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS