ES06WKJ068JT5E
MFR.Part #
ES06WKJ068JT5E
JLCPCB Part #
C2773714
Description
-55℃~+155℃ 500V 6.8Ω 667mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS