ES0504J056JT5E
MFR.Part #
ES0504J056JT5E
JLCPCB Part #
C2773338
Description
-55℃~+155℃ 400V 400mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS