ES0504J0114T5E
MFR.Part #
ES0504J0114T5E
JLCPCB Part #
C2773217
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 400V 400mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS