ES0504F8202T5E
MFR.Part #
ES0504F8202T5E
JLCPCB Part #
C2773193
Description
-55℃~+155℃ 400V 400mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS