ES03W4J0751T5E
MFR.Part #
ES03W4J0751T5E
JLCPCB Part #
C2773011
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS