ES03W4F390JT5E
MFR.Part #
ES03W4F390JT5E
JLCPCB Part #
C2772797
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS