CS121WJ015LT4E
MFR.Part #
CS121WJ015LT4E
JLCPCB Part #
C2772328
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS