CS121WF470LT4E
MFR.Part #
CS121WF470LT4E
JLCPCB Part #
C2772304
Description
-55℃~+155℃ 1W 470mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS