CS121WF240LT4E
MFR.Part #
CS121WF240LT4E
JLCPCB Part #
C2772288
Description
-55℃~+155℃ 1W 240mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS