CS1007F510LT4E
MFR.Part #
CS1007F510LT4E
JLCPCB Part #
C2772192
Description
-55℃~+155℃ 500V 510mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS