CS1007F300LT4E
MFR.Part #
CS1007F300LT4E
JLCPCB Part #
C2772182
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS